Doradcy metodyczni

Konsultacje indywidualne/szkolenia doradców metodycznych

 

Lp. Imię i nazwisko Przedmiot Dzień tygodnia/godzina Konsultacje/szkolenie Miejsce konsultacji
 

 

1.

Anna Paszko

 

e-mail:a.paszko@podnmlawa.pl

 

matematyka

czwartek 13.00 – 14.00 konsultacje  

 

PODN Mława

czwartek 14.30 – 17.30 konsultacje/szkolenia
piątek     13.00 – 15.15 konsultacje
 

 

2.

Arkadiusz Dłubisz

 

e-mail: a.dlubisz@podnmlawa.pl

 

wychowanie fizyczne

środa       15.00 – 15.45 konsultacje PODN Mława
czwartek 14.00 – 17.00 konsultacje/szkolenia PODN Mława
piątek      12.00 – 15.00 konsultacje PODN Mława
 

3.

Agnieszka Pietrzak

 

e-mail: a.pietrzak@podnmlawa.pl

 

muzyka

środa       12.45 – 13.30 konsultacje PODN Mława
piątek       14.00 – 18.00 konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

4.

Anna Wiśniewska

 

e-mail:a.wisniewska@podnmlawa.pl

 

język angielski

         środa       9.45 – 11.15           konsultacje PODN Mława
piątek       14.00 – 17.00 konsultacje/szkolenia PODN Mława
5. Mariola Szczepkowska

email: m.szczepkowska@podnmlawa.pl

fizyka, chemia poniedziałek 14.30 – 15.30 konsultacje PODN Mława

 

czwartek 15.00 – 17.45
6. Mariusz Sobotka

email: m.sobotka@podnmlawa.pl

informatyka czwartek 14.00-14.45 konsultacje PODN Mława
7. Jolanta Dębska

email: j.debska@podnmlawa.pl

edukacja wczesnoszkolna czwartek 14.00 – 17.45 konsultacje PODN Mława
piątek 12.00-12.45
8. Jolanta Olkowska

email: j.olkowska@podnmlawa.pl

język polski poniedziałek 14.00 – 17.45 konsultacje PODN Mława
wtorek 12.30 – 13.45
9. Aneta Olczak

email: a.olczak@podnmlawa.pl

kształcenie specjalne poniedziałek 15.30 – 17.45  

konsultacje

 

PODN Mława

środa 15.00 – 16.30
czwartek 12.00-14.00
10. Dariusz Kozłowski

email: d.kozlowski@podnmlawa.pl

historia, WOS wtorek 11.40-12-30 konsultacje PODN Mława
środa 11.40-12.40
11. Maciej Matusiak

email: m.matusiak@podnmlawa.pl

kształcenie zawodowe, informatyka czwartek 15.00 – 17.00 konsultacje PODN Mława
piątek 15.00 – 17.00
12. Izabela Jeziorska

email: i.jeziorska@podnmlawa.pl

wychowanie przedszkolne poniedziałek 15.00 – 17.00  

konsultacje

 

PODN Mława

wtorek 15.00 – 17.00
środa 15.00 – 17.00
13. Magdalena Szumkowska

email: m.szumkowska@podnmlawa.pl

plastyka piątek 13.00 – 17.00 konsultacje PODN Mława
Informacja odnośnie poczty doradców:

Aby zalogować się na swoją pocztę, należy w pierwszej kolejności wpisać adres :http://podnmlawa.pl/poczta

W kolejnym etapie otworzy się okno do zalogowania, więc wprowadzamy adres poczty i hasło.

Po dokonaniu wszystkich czynności jesteśmy w panelu naszej poczty.

W lewym górnym rogu pojawi się przycisk OPEN my inbox– po kliknięciu otwiera się nasza poczta.