Doradcy metodyczni

Lp. Imię i nazwisko Przedmiot Dzień tygodnia/godzina Konsultacje/szkolenie Miejsce konsultacji
 

 

1.

Anna Paszko

 

e-mail:a.paszko@podnmlawa.pl

 

matematyka

Środa 11.30 – 12.15 Konsultacje SP nr 2 w Mławie

 

Czwartek 14.15 – 17.15 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

 

2.

Arkadiusz Dłubisz

 

e-mail: dlubisz@podnmlawa.pl

 

wychowanie fizyczne

Poniedziałek 13.30 – 14.30 Konsultacje SP nr 6 w Mławie
Czwartek 13.45  18.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Piątek 11.00 – 12.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

3.

Agnieszka Pietrzak

 

e-mail: a.pietrzak@podnmlawa.pl

 

muzyka

 

Zwolnienie lekarskie

 

 

 

4.

Anna Wiśniewska

 

e-mail:a.wisniewska@podnmlawa.pl

 

język angielski

Środa 15.00 – 18.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Piątek 11.00 – 12.00 Konsultacje SP Wyszyny Kościelne

 

5. Mariola Szczepkowska

email: m.szczepkowska@podnmlawa.pl

fizyka, chemia Poniedziałek 12.30 – 13.30 Konsultacje I LO w Mławie
Czwartek 15.15 – 18.15 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
6. Mariusz Sobotka

email: m.sobotka@podnmlawa.pl

informatyka Czwartek 12.30- 15.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Piątek 12.00 – 13.30 Konsultacje SP nr 7 w Mławie
7. Jolanta Dębska

email: j.debska@podnmlawa.pl

edukacja wczesnoszkolna Poniedziałek 11.45 – 12.30 Konsultacje SP Nosarzewo Borowe
Czwartek 14.15 – 18.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
8. Jolanta Olkowska

email: j.olkowska@podnmlawa.pl

język polski Poniedziałek 8.45-9.30 Konsultacje/szkolenia SP Wieczfnia Kościelna
Wtorek 15.00 – 18.45 Konsultacje PODN Mława
9. Aneta Olczak

email: a.olczak@podnmlawa.pl

kształcenie specjalne Wtorek 15.00 – 18.45 Konsultacje/szkolenia PODN w Mławie
Środa 9.45 – 10.30 Konsultacje SOSW w Mławie
Piątek 8.45-9.30 Konsultacje SOSW w Mławie
10. Maciej Matusiak

email: m.matusiak@podnmlawa.pl

kształcenie zawodowe, informatyka Wtorek 15.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Czwartek 15.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
11. Izabela Jeziorska

email: i.jeziorska@podnmlawa.pl

wychowanie przedszkolne Poniedziałek 15.30 – 17.45

9.00-10.00

Konsultacje/szkolenia PODN Mława

MPS nr 4 w Mławie

Wtorek 13.30 – 16.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
12. Magdalena Szumkowska

email: m.szumkowska@podnmlawa.pl

plastyka Czwartek 10.30 – 11.30 Konsultacje/szkolenia ZS nr 1 w Mławie
Piątek 13.00 – 16.00 Konsultacje PODN Mława
13. Urszula Sumeradzka psychologia Wtorek 11.00-14.45

Środa – 12.00-15.45

Konsultacje/szkolenia PODN Mława
14. Marcin Dobies historia Poniedziałek – 14.00-17.00 Konsultacje PODN Mława
15. Izabela Porzezińska podstawy przedsiębiorczości Wtorek 11.00-15.00

15.00-17.00

Konsultacje

Szkolenia

PODN Mława
16. Małgorzata Potorska wychowanie do życia
w rodzinie
Poniedziałek – 15.00-18.00 Konsultacje PODN Mława
17. Grażyna Niedośpiał matematyka Poniedziałek – 15.00-18.00 Konsultacje PODN Mława