Doradcy metodyczni

Lp. Imię i nazwisko Przedmiot Dzień tygodnia/godzina Konsultacje/szkolenie Miejsce konsultacji
 

1.

Anna Paszko

 

e-mail:a.paszko@podnmlawa.pl

 

matematyka

Czwartek 9.40-10.45 Konsultacje/szkolenia SP nr 2 w Mławie

 

Czwartek 13.00-15.40 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

2.

Arkadiusz Dłubisz

 

e-mail: dlubisz@podnmlawa.pl

 

wychowanie fizyczne

Poniedziałek 9.50 – 10.35 Konsultacje/szkolenia SP nr 6 w Mławie
Środa 14.45-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Czwartek 14.45-18.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

3.

Agnieszka Pietrzak

 

e-mail: a.pietrzak@podnmlawa.pl

 

muzyka

Poniedziałek 11.30-12.15  

Konsultacje/szkolenia

SP nr 7 w Mławie
Środa 9.50-10.35 PODN Mława
Czwartek 13.00-14.30 PODN Mława
Piątek 13.00-14.30 PODN Mława
4. Anna Wiśniewska

e-mail:a.wisniewska@podnmlawa.pl

język angielski Czwartek 13.15-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Piątek 9.45-10.30 Konsultacje/szkolenia SP Wyszyny Kościelne
5. Mariola Szczepkowska

email: m.szczepkowska@podnmlawa.pl

fizyka, chemia Poniedziałek 13.30 – 14.45 Konsultacje/szkolenia I LO w Mławie
Czwartek 13.00-15.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

6.

Mariusz Sobotka

email: m.sobotka@podnmlawa.pl

informatyka Czwartek 12.30- 15.30 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Piątek 12.00 – 13.30 Konsultacje/szkolenia SP nr 7 w Mławie
 

7.

Jolanta Dębska

email: j.debska@podnmlawa.pl

edukacja wczesnoszkolna Poniedziałek 13.20-14.05 Konsultacje/szkolenia SP Nosarzewo Borowe
Czwartek 14.00 – 17.45 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
8. Jolanta Olkowska

email: j.olkowska@podnmlawa.pl

język polski Wtorek 9.45-10.30 Konsultacje/szkolenia SP Wieczfnia Kościelna
Czwartek 14.00 – 17.45 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

9.

Aneta Olczak

email: a.olczak@podnmlawa.pl

kształcenie specjalne Poniedziałek 10.45-11.30 Konsultacje/szkolenia SOSW w Mławie
Wtorek 10.45-11.30 Konsultacje/szkolenia SOSW w Mławie
Czwartek 14.00-17.45 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
10. Maciej Matusiak

email: m.matusiak@podnmlawa.pl

kształcenie zawodowe, informatyka Wtorek 15.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
Czwartek 15.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
 

11.

Urszula Sumeradzka

email: u.sumeradzka@podnmlawa.pl

psychologia Środa – 10.30-12.00

12.00-16.00

Czwartek od 13.00- 15.00

 

Konsultacje/szkolenia

PODN Mława

 

PODN Mława

12. Marcin Dobies

email: m.dobies@podnmlawa.pl

historia, informatyka Czwartek – 14.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
13. Małgorzata Potorska

email: m.potorska@podnmlawa.pl

wychowanie do życia
w rodzinie, przyroda
Czwartek – 14.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
14. Grażyna Niedośpiał

email: g.niedospial@podnmlawa.pl

matematyka Czwartek – 14.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
15. Iwona Domżalska

email: i.domzalska@podnmlawa.pl

EDB, doradztwo zawodowe Czwartek – 14.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
16. Michał Nowakowski

email: m.nowakowski@podnmlawa.pl

wiedza o społeczeństwie, historia Czwartek 14.00-17.00 Konsultacje/szkolenia PODN Mława
17. Elżbieta Śliwińska

email: e.sliwinska@podnmlawa.pl

pedagog szkolny Poniedziałek  14.40-16.10

Środa 10.00-11.30

Konsultacje/szkolenia PODN Mława